GALLERIES
    Kapat
    MENU

    2018 yılı Düğün fotoğrafları trendlerinden haberiniz var mı?

    Bu yıl evlenmeyi düşünenler için sezonun tam ortasında bu yazıyı yazmakla belki biraz geç kalmış gibi görünebilirim ama, özellikle ramazan ayının yaz girişinde olması sebebi ile düğün fotoğrafları sezonunu biraz erken açtık. Bu süreçte, Türkiye’nin önde gelen düğün fotoğrafçılarından biri olarak, yoğun çekim trafiği nedeni ile 2018 yılında düğün fotoğrafı trendlerinin neler olduğunu daha iyi analiz etme fırsatım oldu. 2018 yılı düğün fotoğraflarının trendlerinin neler olduğunu merak ediyor musunuz? Bu yıl, geçen yıl yazdığım gibi aksesuar yada fotoğraf önerilerini sıralamayacağım. Fikirlerin çok çabuk çalındığı bugünlerde bazı şeyleri biraz birlikte çalışacağım çiftlere saklamak daha doğru olur diye düşünüyorum. Geçtiğimiz yıl kaleme aldığım yazımı okumak isterseniz, şuraya bir  link bırakıyorum. Birlikte çalışacağım çiftlerime sesleniyorum; 2018 yılında alışılagelmişin dışında, üstelik ruhunuzu ve enerjinizi yansıtan düğün fotoğrafları ile özellikle düğün gününüzü unutulmaz kılmaya hazır olun.

    Düğün Günü ve Doğallık Ön Planda!

    Sizinde her zaman sıklıkla duyduğunuz, konuştuğunuz o meşhur cümle ile başlayayım. Düğün fotoğrafları için verilen klasik pozlar artık geride kaldı. Bir yere kadar aslına bakarsanız geride kaldı ama bir yerde düşündüğünüz zaman seçeneklerin içine biraz klasik fotoğrafları da eklemek gerekiyor. Son yıllarda çiftler en doğal halleri ile karelerde görünmek ve yıllar sonra bu karelere baktığında o anı ilk günkü heyecanı ile yaşamak istiyor. Hazırlık aşamalarından itibaren düğün bitimine kadar yapılan belgesel nitelikli düğün fotoğrafları ve düğün filmi ile her anını unutulmaz kılmak istiyor. Bu yıl özellikle düğün filmi alanında çok daha geniş ve farklı taleplerle karşılaştım ve bu taleplere en üst kalitede ekipmanlar ve mesleki bilgi birikimi ile kusursuz bir biçimde yanıt vermeye özen gösteriyoruz.

    Düğün hazırlığı içindeyseniz ve düğün fotoğrafçısı ile görüşmelere başladıysanız, size genellikle sunulan; kısıtlı (belirli bir) zaman diliminde, bir veya iki farklı mekanda dış çekim düğün fotoğraflarıdır. Bu yıl, diğerlerinin sizlere sunduğu malum süre ve mekan sınırlamasını, çiftlerimin önüne engel koymak yerine, keyifle yapılacak olan dış çekimlerini, daha da kaliteli bir hale dönüştürebilmek için avantaja çeviriyorum.

    Siyah Beyaz Düğün Fotoğrafları

    Stüdyoda çekilen düğün fotoğrafları artık çok geride kaldı. Bu cümleyi şuraya yazmacam içim rahat etmezdi. Özellikle günümüzde her çiftin düğün fotoğrafları, çiftin kendi tarzını ve ruhunu yansıtacak şekilde özel ve güzel artık. İşte bu nedenle kişiye özel çalışıyorum. Yazının giriş kısımlarında belirttiğim gibi, belki klasik görünecek ama 2018 yılında da siyah beyaz düğün fotoğrafları çiftlerim çok moda. Özellikle düğün günü, belgesel niteliklerde bir düğün fotoğrafı çekiminde eski film efektleri ile güçlendirilmiş, nostaljik veya klasik siyah beyaz düğün fotoğraflarını mutlaka çekiyorum.

    Siyah beyaz düğün fotoğrafları elbette klasiktir ama kullandığım ekipmanlar ve özel fotoğraf teknikleri ile benzersizdir.

    Vintage – Retro Düğün Fotoğrafları

    Romantik ve geçmişe özlem duyan çiftlerin yılı bu yıl. Çünkü gelinliğinden aksesuarına, aksesuarından, saç modeline, düğün dekoruna kadar düğüne dair her detayın içinde, Vintage esintiler hakim. Düğün konseptleri Vintage – Retro olduğu için bu yıl için özellikle yeni geliştirdiğim Vintage renk tonlarını kullanmaya özen gösteriyorum.

    Elimden geldiğince tarzınızı ve ruhunuzu yansıtma çabasında olan bir düğün fotoğrafçısıyım. Dış mekan düğün fotoğrafı çekimlerinizde, sizlere süre veya poz kısıtlaması yaşamadan, elimden geldiğince bütçenize uygun, düğün hikayenizi tam da hayallerinizdeki gibi yansıtan, dış mekan düğün paketleri ile diğer çiftlerimiz gibi sizide mutlu etmeyi çok isterim.

    Düğün fotoğrafı trendlerini yazdığım yazının içine, düğün stresini ve bazı kaygıları eklemezsem sanırım bu makale tam istediğim gibi olmayacak. Stres ve kaygılardan uzak durmak aslında en büyük anahtar. Unutmayın düğün fotoğrafı trendleri her yıl değişir ama değişmeyen tek şey fotoğraflarla yansıtılan düğün gününe ait duygulardır. Profesyonel düğün fotoğrafçısıyım ama düğün günü hazırlık aşamalarınızdan itibaren yaşadığınız o en güzel gününüze ortak oluyorum. Baktığınız her yerde benimle karşılaşıyorsunuz.

    Sizi düğün gününde stres yada telaşın içinde bırakmadan romantik ve Vintage düğün albümü ile hayatınızın en özel gününü unutulmaz kılıyorum.

    En güzel düğün fotoğrafları, sürpriz indirimler ve uygun fiyatlar için hemen Fiyat Teklifi alın!

    En güzel hikayenizi birlikte yazabilmek dileği ile…

    Sevgiler,
    Düğün Fotoğrafçısı Hasan VARDAR

    Yorum Yap

    E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.