GALLERIES
    Kapat
    MENU
    Düğün Düğün

    Gelin&Damatlar için Düğün Fotoğraf Albümü Hazırlama Rehberi

    4 Aralık 2019 Düğünlerin olmazsa olmazı düğün albümlerinin hazırlanması ile ilgili düğün fotoğrafçısı gözünden rehber niteliğindeki yazımı okumadan geçmeyin.
    Düğün Düğün

    Berat & Mithat Bodrum’da Save The Date Fotoğrafları

    27 Ekim 2019 Berat ile Mithat, aynı yıl Yalıkavak'ta doğmuşlar. Aynı okula gitmişler, belki aynı yolda yürümüşler! belki aynı yağmurun altında ıslanmışlar, belki de aynı markette defalarca karşılaşmışlar ama bir birlerini fark etmeleri tam 20 yıl sürmüş! Hikayenin devamı için yazıma gözatın!
    Düğün Düğün

    Düğün Fotoğrafçıları İşlerini Nasıl Empatiyle Birleştiriyor?

    23 Ekim 2019 Empati, kişinin başka birinin istek ve duygularını anlayabilmesi, başka birinin halini kavrayabilmesi durumudur! Harika ve doğal düğün fotoğrafları için profesyonel bir düğün fotoğrafçısının nasıl çalıştığını inceleyin.
    Düğün Düğün

    Dilem & Nazif Burak Sezgin Save The Date Fotoğrafları

    14 Mayıs 2019 Save The Date fotoğraf konseptinde Sevgili Dilem ve Nazif Burak için yaptığım fotoğraf çekimini ve Save The Date Fotoğraf konsepti hakkında verdiğim bazı küçük ipuçlarını inceleyebilirsiniz.
    Düğün Düğün

    Düğün Hikayesi Videosu Hakkında Sık Sorulan Sorular

    9 Şubat 2019 Düğün hikayesi videosu artık sık tercih edilen bir trend. Bu yazımda düğün hikayesi videosu ile ilgili sık sorulan soruların cevaplarına kısaca değiniyorum.
    Düğün Düğün

    Düğün Fotoğrafçıları Bu İşi Neden Sever?

    15 Ocak 2019 Düğünlerimizin en güzel detayıdır düğün fotoğrafçıları. Peki düğün fotoğrafçılarının bu işi neden bu kadar çok sevdiğini biliyor musunuz?
    Düğün Düğün

    Düğün Fotoğrafı Trendleri, 2018

    23 Mayıs 2018 2018 yılı Düğün fotoğrafları trendlerinden haberiniz var mı? Düğününüzden yıllar sonra da o ilk etkisini koruyacak özelliklere sahip, yeni düğün fotoğrafı trendlerini yazdım.
    Düğün Düğün

    Düğün Fotoğraf Albümleri

    8 Mayıs 2018 Fine Art düğün fotoğrafı albümleri hakkında detaylı ve açıklayıcı bilgileri, italyan stili modern düğün albümü örneklerini buradan inceleyebilirsiniz.
    Düğün Düğün

    Düğün Fotoğrafı Çekiminden Önce Bilmeniz Gereken Basit İpuçları

    23 Nisan 2018 Hayallerinizi düğün fotoğraflarına yansıtmak için düğün fotoğrafı çekimlerinden önce bilmeniz gereken ipuçları hakkında bir fikriniz var mı? Sizi bilgiledirmek için basit ipuçlarını yazdım.
    Düğün Düğün

    Save the Date Nedir? Save The Date Fotoğrafları Hakkında Bilgiler

    15 Mart 2018 En sevdiğim düğün fotoğrafçılığı bileşenleri arasında Save the Date fotoğrafçılığı var. Save The Date Fotoğrafları için sizlere detaylı bilgi veriyorum.