GALLERIES
    Kapat
    MENU

    DİJİTAL DÜĞÜN FOTOĞRAFI PAKETİ

    Düğün fotoğrafı çekiminde, çalışmaları dijital ortamda almak isteyenler için birbirinden kaliteli çekim konseptleri ile inanılmaz derecede bütçeye dost fiyatları buluşturduk! Dijital düğün fotoğrafı paketi ile ömrünüzün en özel anlarını her açıdan kaliteli bir şekilde fotoğraflarken dijital formatta size sunuyorum. Örnek düğün fotoğrafı çekimleri için şuradan portfolyomdaki işleri görebilirsiniz.

    SATIN AL

    /

    DIŞ MEKAN DÜĞÜN FOTOĞRAFI PAKETİ

    Dış mekan düğün fotoğrafı çekimlerinde herkesin her zaman gittiği yerlere değil de ömrünüz boyunca unutamayacağınız özel yerlerde, keyifli ve unutulmaz fotoğraf konseptleri ile bu mutluluğunuzu belgelemeye ne dersiniz? Dış mekan düğün fotoğrafı çekiminde poz ve zaman sınırını da kaldırdık! Birbirinden güzel, kaliteli ve sanatsal albüm modellerimiz, bütçe dostu, uygun fiyatlı dış mekan düğün fotoğrafları çekim paketinde!

    SATIN AL

    /

    BELGESEL DÜĞÜN FOTOĞRAFI PAKETİ

    Artık klasik düğün fotoğraflarının yanında yeni evlenecek çiftler, tüm gün düğün belgeseli hizmetinden de faydalanıyor. Hazırlık aşamalarından düğün bitimine kadar, tüm düğün gününün fotoğraf çekimini kapsayan belgesel düğün fotoğrafı paketi, o muhteşem günün tüm heyecanını, mutluluğunu ve duygusunu belgesel niteliğinde, küçük kurgular ile yansıtan masalsı, özel ve farklı bir düğün fotoğrafı çalışmasıdır. Düğün gününün tatlı telaşı, hazırlık aşamasında, nikahınız kıyıldığında, vur patlasın, çal oynasın düğün eğlencesinde anlık yakalanan en eğlenceli, en güzel fotoğraf kareleri, özgün ve üstün düğün fotoğrafçılığı anlayışı ile birleşerek kaliteli baskıya sahip bir fotoğraf albümünde sizin düğün hikayenize dönüşüyor. Üstelik, çok uygun fiyatlarla düğün belgeseli hizmetinden faydalanabilirsiniz.

    SATIN AL

    /

    PAKETİNİ KENDİN SEÇ!

    Dijital düğün paketi, dış mekan düğün çekim paketi ya da belgesel düğün paketi… Seçimini yapamadın mı? Ya da farklı hizmetleri bir arada mı istiyorsun, bunu da düşündüm! İsteğe göre farklı hizmetler için “paketinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.” Bütçenize uygun, sizi düğün arifesinde kara kara düşündürmeyecek, ancak kaliteden de ödün vermeden dijital, dış çekim ya da belgesel düğün fotoğrafçılığı gibi hizmetler için kendinize özel düğün paketi oluşturabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki iletişim formundan isteklerinizi bana iletmeniz yeterli.

    SATIN AL

    /

    DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI EĞİTİMİ

    Tecrübeli bir düğün fotoğrafçısı olarak, 2012 yılından bugüne kadar onlarca düğün fotoğrafçılığı atölyesi düzenledim. Yaklaşık olarak dokuz yüz kişi Türkiye’nin çeşitli noktalarında verdiğim bireysel ve grup eğitimlerine katıldı.
    Düğün fotoğrafçılığını farklı ve özel teknikler ile daha da profesyonel bir zemine taşımayı düşünenler, bu sanatın inceliklerini kavrayıp eğitimlerime katılmak isteyenler için Türkiye’nin her yerinde bu çalışmalarımı bireysel olarak sürdürüyorum. Sertifikalı profesyonel düğün fotoğrafçısı eğitimi için aşağıdaki formu doldurarak bana ulaşmanız yeterlidir.

    SATIN AL

    /