GALLERIES
    Kapat
    MENU

    Her bir köşesi ile adeta açık hava stüdyosu gibi olan Alaçatı, özellikle balayında Alaçatı’yı tercih eden çiftlerin rüya gibi düğün fotoğrafları için tercih edilebilecekleri özel bir mekan. Alaçatı, büyük şehir yaşamından uzak eşsiz güzellikteki kültürü, insana huzur veren gökkuşağı rengindeki sokakları, rengarenk kapıları olan taş evleri ve eşsiz doğası ile, hem balayı tatili hem de fotoğraf çekimi için ideal bir yerdir.

    Alaçatı, 2018 yılında da balayı çiftlerinin hemen hemen ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Alaçatı, çok uzun yıllar boyunca keyifli, eğlenceli ve unutulmaz bir balayı tatili ve balayında çekilmiş eşsiz düğün fotoğrafları ile çiftlerin ilk tercihlerinden biri olmaya devam edecek.

    Hem ulusal basında, hem sosyal medyada herkes Alaçatı’nın aşırı pahalı olmasından şikayetçi görünüyor. Bu durum balayı için Alaçatı’yı tercih edecek çiftlerin aklını karıştırabilir. Bu duruma kısaca açıklık getirmekte fayda var diye düşünüyorum. Öncelikle Alaçatı’da her bütçeye uygun hizmet alınabilecek, her sektörden dükkanlar var ama konuyu bu bağlamda ele almayacağım. Bugün İstanbul’da fotoğraf çektirilebilecek kaliteli mekanların tamamı ücretli. İstanbul’da düğün fotoğrafı çekimi için mekanlar çok yüksek kira bedelleri isteyebiliyorlar. Örneğin, Sarıyer’de var olan X mekana 2 saatliğine ödenecek olan çekim ücretine Alaçatı’da 2 gün tatil yapabiliyorsunuz.

    Alaçatı düğün fotoğraf çekimlerinde bir çok çiftin ilk tercihi olmaktan son derece mutluyum. Balayında Alaçatı’da çektireceğiniz düğün fotoğrafları sayesinde keyifli bir tatil ve eşisiz bir fotoğraf albümünün sahibi olabilirsiniz.

    En Popüler Alaçatı Düğün Fotoğrafları

    Düğün fotoğrafçılığında en önemli şey tecrübedir. Hem okullu, hem alaylı ama çok tecrübeli bir düğün fotoğrafçısı olarak, en trend Alaçatı düğün fotoğrafları ile sizlere unutulmaz bir düğün fotoğraf çekimi yaşatarak, klasik düğün fotoğraflarından öte sizlerin tarzını ve ruhunu yansıtan düğün fotoğrafları çekiyorum. 2018 yılında, Vintage-Retro renkleri Alaçatı’nın güzelliği ile birleştirerek onlarca çiftim için dış mekan düğün fotoğrafları çektim. Düğün fotoğrafı trenleri her yıl değişebilir. Her yıl düğün fotoğraf trendleri değişse bile, gerek kullandığım ekipmanlar, gerekse özel fotoğraf teknikeri ile iş birliği içinde olduğum eşsiz mekanlarda her yıl için farklı ve özel fotoğraflar üretmeye devam edeceğim.

    Doğallığın Ön Planda Olduğu Alaçatı Düğün Fotoğrafları

    Klasik düğün fotoğrafları artık çok eskilerde kaldı. Çiftler özellikle poz vermekten ziyade doğal görünümlü düğün fotoğraflarını tercih ediyor. Düğün fotoğrafı çekimlerinde mekan bu bağlamda çok önemli. Özellikle Alaçatı, mükemmel bir mekan olarak çiftlere hem doğal, hem eğlenceli hem de eşsiz güzellikte düğün fotoğrafları sunuyor. Mekanın güzelliğine bir diyeceğimiz yok. Başarılı ve doğal fotoğraf kareleri için en önemli etkenlerden birisi, iletişimdir. Çiftlerimle dış mekan düğün fotoğraf çekimi öncesinde kurduğum etkili iletişim sayesinde, zaman ve poz sınırlaması yapmaksızın, stressiz bir ortamda çiftler için en doğal düğün fotoğraflarını çekiyorum.

    Alaçatı Vintage-Retro Düğün Fotoğrafları

    Düğün fotoğraf çekimlerinde her çiftin içindeki romantiği ortaya çıkarmayı seviyorum. Romantizm denildiğinde Vintage-Retro düğün fotoğrafları en özel günün en güzel ve en romantik şekilde yansıtıldığı bir fotoğraf tekniği olarak tercih edilir. Vintage-Retro düğün fotoğraf çekim teknikleri sayesinde hiç bir yerde rastlanmayan kendi geliştirdiğim özel renk tonlarım ve Vintage esintilerin hakim olduğu düğün fotoğrafları ile çiftlerimin hayalindeki düğün albümünü hazırlamaktayım. 2018 yılının en trend Alaçatı düğün fotoğraflarında Vintage-Retro düğün fotoğrafları için benimle çalışmayı tercih eden çiftlerim, yıllar sonra düğün albümünü incelediklerinde her detayı ile o anı yaşamanın keyfini tekrar tekrar yaşayacaklar.

    Alaçatı dış mekan düğün fotoğraf çekimi ile, her zaman ilk tercihler arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyorum. Alışılmışın dışında, klasik pozlardan uzak, romantik ve doğal Alaçatı düğün fotoğrafları için beni tercih ederek bu en özel gününüzü eşsiz Alaçatı düğün fotoğrafları ile unutulmaz kılabilirsiniz…

    En güzel düğün fotoğrafları, sürpriz indirimler ve uygun fiyatlar için hemen Fiyat Teklifi alın!

    En güzel hikayenizi birlikte yazabilmek dileği ile…

    Sevgiler,
    Düğün Fotoğrafçısı Hasan VARDAR

    Yorum Yap

    E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.