GALLERIES
    Kapat
    MENU

    Düğün fotoğrafları için mekan seçimi çiftlerin en çok zorlandığı konulardan olsa da Alaçatı doğal güzellikleri ile çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Eşsiz düğün albümlerinin hazırlandığı Alaçatı, denizi, doğası ve rengarenk sokakları ile İzmir, Çeşme’nin en gözde beldesidir. Arnavut kaldırımlı sokaklarından plajlarına, değirmenlerinden limanına, koyları ve masalsı rengarenk taş evlerine kadar birçok mekanda yaptığım dış mekan düğün fotoğraf çekimleri ile çiftlerin düğün fotoğraflarını unutulmaz kılıyorum.

    Renkli Alaçatı Sokakları

    İzmir ve çevresinde son yılların trend dış mekan düğün fotoğraf çekim mekanı olan Alaçatı, renkli çiçeklere bezenmiş taş evleri ve Arnavut kaldırımlı sokakları ile sadece İzmirlilerin değil, Türkiye’nin dört bir yanından balayına gelen çiftlerin hemen hemen ilk tercihidir. Cumbalı taş evlerin önünde çekilen romantik ve eğlenceli düğün fotoğrafları için Alaçatı’ya gelen çiftler, rengarenk begonviller ve sardunyalar önünde verdikleri pozlarla eşsiz düğün albümlerine kavuşarak en güzel günlerini yıllar sonra ilk günkü heyecanı ile hatırlayacaktır.

    150 yıllık taş evleri Alaçatı’ya gelenlerin ilk dikkatini çeken özelliğidir. Göz alıcı rengarenk yapıları uygun ışık ile dış mekan düğün fotoğraf çekimlerinde harika bir dekor olarak kullanılır. Düğün fotoğrafçılığında kaliteli fotoğraf sonuçları için ekipman çok önemlidir. Son teknoloji ürünü ekipmanlarım ve geliştirdiğim özel fotoğrafçılık tekniğim ile Alaçatı’nın taş evlerinde romantik ve keyifli dış mekan düğün fotoğrafları çekiyorum.

    Alaçatı Değirmenleri

    1800’lü yıllardan gümümüze miras yel değirmenleri, Alaçatı’nın en dikkat çekici mekanlarından biridir. Dış mekan düğün fotoğraf çekimi için oldukça sık tercih edilen yel değirmenleri önünde, mekanın uygunluk durumuna göre eğlenceli ve romantik düğün fotoğrafları çekiyorum. Düğün fotoğrafları çiftler için şüphesiz çok özeldir ve büyük bir özen gerektirir. Alaçatı’nın yüksek sezonunda, en kalabalık olan alanlardan birisi bu değirmenlerdir. Alaçatı’nın sezonunda var olan kalabalık ve kaostan kaçınmak için Alaçatı’da değirmenleri kullanmamaya özen gösteriyorum. Alaçatı’nın düşük sezonunda, dış mekan düğün fotoğrafları için muhteşem bir dekor oluşturan yel değirmenleri, Alaçatı’yı tepeden gören manzarası ile Mart, Nisan, Mayıs aylarında düğün fotoğrafları için ideal bir mekandır.

    Denizi, Kumu ve Güneşi Alaçatı Plajları

    Romantik dış mekan düğün fotoğrafları denildiğinde akla gelen ilk çekim mekanlarından biri deniz kenarında bir gün batımı manzarası olacaktır. Alaçatı plajları muhteşem gün batımı noktaları ile eşsiz niteliklerde dış mekan düğün fotoğrafları çekmek için idealdir. Şehir yaşamından çok kasaba yaşamının hüküm sürdüğü Alaçatı’da, başta Ilıca plajı ve Delikli Koy olmak üzere birçok plajı ile çiftlerin düğün fotoğraf çekimlerinin yapılabileceği mekanlar mevcut. Alaçatı hafif rüzgarlı olmasına karşın huzur dolu denizi ve kumsallarında gün doğumu yada gün batımında eşsiz dış mekan düğün fotoğrafı çekimleri yaptırabilirsiniz.

    Romantik ve Duygusal Düğün Fotoğrafları İçin Alaçatı

    Her mekanı ile hem romantik hem de samimi ve duygusal düğün fotoğrafları için Alaçatı eşsiz bir Ege kasabasıdır. Zaman ve poz kısıtlaması olmaksızın, çiftlerimi rahatlatarak geniş bir zaman aralığında dış mekan düğün fotoğraflarını çekiyorum. Dış mekan düğün fotoğraf çekimi için son derece özel bir yer olan Alaçatı, yıllar sonra düğün fotoğraflarına bakan çiftlerin anılarını tazeleyecek ve yüzünü güldürecektir.

    Rüya Gibi Bir Düğün Albümü İçin Alaçatı

    Her çiftin hayali düğün albümünün eşsiz olmasıdır. Klasik dış mekan düğün fotoğraf çekiminden uzak rüya gibi düğün albümleri hazırlıyorum. Her bütçeye uygun dış mekan düğün fotoğraf çekim paketleri ile sizlere hayallerinizdeki düğün fotoğraflarının çekimini yaparak, en özel gününüzü, en özel ve en romantik pozlar ile kaliteli bir fotoğraf albümünde sizlere sunuyorum.

    En güzel düğün fotoğrafları, sürpriz indirimler ve uygun fiyatlar için hemen Fiyat Teklifi alın!

    En güzel hikayenizi birlikte yazabilmek dileği ile…

    Sevgiler,
    Düğün Fotoğrafçısı Hasan VARDAR

    Yorum Yap

    E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.