GALLERIES
    Kapat
    MENU

    Hayat boyu en güzel anı olarak kalacak ve düğün gününü her karesi ile hatırlatacak düğün fotoğraflarına ev sahipliği yapan Bodrum, mükemmel doğası ile en romantik düğün fotoğraf mekanlarından biridir. Ben ilk kez Bodrum’a 2001 yılında gittim ve 3 yıl bu güzel beldede yaşadım. Profesyonel bir düğün fotoğrafçısı olarak tüm Türkiye’de ve Yurtdışında da hizmet veriyorum. Fakat Bodrum’un bende ayrı bir yeri var. Bozulmamış doğasını, masmavi denizini ve her zaman yüzü gülen insanlarını seviyorum. Yakın takip eden arkadaşlarımızın bildiği gibi ödüllü bir düğün fotoğrafçısıyım. Balayı için Bodrum’u tercih eden çiftlerime hem Bodrum’da bir birinden güzel düğün fotoğrafları çekmek, hem de Bodrum’u farklı bir açıdan keşfetmeleri için balayında dış mekan düğün fotoğraf çekimini öneriyorum.

    Bodrum’da yaşadığım ve düğün fotoğrafı çekimleri için sıklıkla ziyaret ettikten sonra çok kıymetli dostlar edindim. Fotoğraf sonuçlarının mükemmel olması için teknik bilgi, ekipman kadar bir diğer en önemli unsur ise; iletişim. İşte bu nedenle çiftlerimle etkili bir iletişiminin olması benim vazgeçilmezim. İyi bir iletişim ile aradaki perdeleri kaldırarak çekim süresince eğleniyor ve bir birinden güzel düğün fotoğraflarını çekebiliyorum. Hem samimiyetin yarattığı rahatlıkla son derece doğal, romantik ve özel anları yakalayabiliyorum. Benim fotoğrafçılığımı diğerlerinden ayıran bir özellikte sanırım etkili iletişim kurabilme becerim.

    Romantik çiftlerin romantik, Eğlenceli çiftlerin eğlenceli mekanı; Bodrum

    Bodrum için çekim mekanı önerisi ile yazıma devam edecektim ama vazgeçtim. Çünkü onlarca keşfedilmemiş ıssız koyları ve muhteşem doğası ile filmlere ve şarkılara konu olan Bodrum, bir dış mekan düğün fotoğrafçısı ve çiftler için bulunmaz bir yer. Özellikle de romantizmi seven gelin ve damatlar için eşsiz gün batımı ile her köşesi ile adeta bir film sahnesidir. Şehrin gürültüsü ve keşmekeşliğinden kaçanlar için de huzur veren doğası ve denizi ile bir kaçış yeridir. Belki son yıllarda çok büyümesi, trafik çilesi yaratsa dahi seven için, dört mevsim yaşayan bir belde olan Bodrum, enerjiyi ve huzuru birlikte sunması nedeni ile her zaman düğün ve balayı fotoğrafları için dış mekan olarak tavsiye ederim. Ben de profesyonel bir Bodrum düğün fotoğrafçısı olarak çiftlere Bodrum’da birçok mekanı öneriyor ve yaptığım çekimlerle çalıştığım çiftlerden her zaman teşekkür alıyorum. Çünkü Bodrum gerçekten mavisi, yeşili, rengarenk begonvilleri ve pırıl-pırıl tertemiz kumsalları ile çiftler için bulunmaz dış mekan düğün fotoğraf mekanlarına sahiptir.

    Çiftlere birkaç tavsiyem var

    Bodrum dış mekan düğün fotoğrafçısı olarak 2018 yılında da Bodrum’da aktif bir şekilde düğün fotoğrafçısı olarak çalışmalarıma devam edeceğim. Her ne kadar mekan seçimi konusunda fikirleri olsa da çiftlere yine de öneriler sunmayı seviyorum. Çünkü çoğu sıradan, alışılagelmiş mekanların dışında kendi keşfettiğim ve düğün fotoğrafları için mükemmel çekimler yapacağımız yerleri iyi biliyorum. En önemli tavsiyem de her zaman ücreti karşılığı hizmet algoritması oldu. İnternet ortamında çok fazla yarı zamanlı, korsan düğün fotoğrafçısı var. Fiyatlarına bakıldığı zaman iş kalitesini hemen anlayabileceğiniz bu tür insanlarlar çalışmanız sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

    Bodrum’da balayı veya dış mekan düğün fotoğrafı çektirecek çiftlere bu konuda net tavsiyem; düğün fotoğrafçılığını meslek edinmiş, tam zamanlı ve gerekli yasal izinlere sahip işin ehli profesyonel düğün fotoğrafçıları ile çalışmalarıdır. İnternet ortamında sorgulama yaptığınız durumda karşınıza ilk çıkan profesyonel düğün fotoğrafçısı olmaktan ve çalıştığım tüm çiftlerimi mutlu ederek onlarla dost olmaktan çok mutluyum.

    En güzel Bodrum düğün fotoğraflarınız için dilerseniz hemen fiyat TEKLİFİ ALIN!

    En güzel hikayenizi birlikte yazabilmek dileği ile…

    Sevgiler,
    Düğün Fotoğrafçısı Hasan VARDAR

    Yorum Yap

    E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.