GALLERIES
    Kapat
    MENU

    Düğün ve balayı fotoğrafları denildiğinde İzmir’de akıllara ilk sıralarda gelmenin haklı gururunu yaşıyorum. Şu aralar 2018 yılı için trend olacak konseptler üzerinde çalışıyorum. 2018 yılında evlenecek olan çiftlerime bu müjdeyi şimdiden vermek isterim. Yakın tanıyanlar bilir, İzmir benim babamın memleketi uzunca bir dönem yurt dışında yaşadıktan sonra Türkiye’ye kesin dönüş kararı aldım. Aslında aldığım karar Türkiye’den çok İzmir’e dönmekti. Dünyanın 16 farklı ülkesini düğün fotoğraf çekimleri için gezdikten ve onlarca kültüre tanık olduktan sonra İzmir’de düğün fotoğrafları konusunda farklı bir bakış açısı ile bir çok çiftin alternatifi oldum.

    İzmir Düğün Fotoğrafçısı Hasan Vardar olarak özetle benim hikayem;

    Çocuk yaşlarda fotoğrafa olan merakımdan dolayı ailem tarafından mahallenin fotoğrafçısına çırak verilmekle başladı fotoğrafla olan yolculuğum. Çekirdekten yetişme bir düğün fotoğrafçısı olarak 10 yaşında çocuk aklımla başladığım mesleğimi yurt dışına uzanan eğitimlerle tamamladım ve bugün işimi severek yapan ödüllü bir düğün fotoğrafçısıyım. Bu yazı üzerinden İzmir düğün fotoğrafçısı olarak anılsam da Türkiye’nin ve Dünyanın bir çok yerinde düğün ve balayı konseptinde fotoğraf çekimleri yaptım. Bu çekimlerin bana en büyük getirisi ile çiftlerimle kurduğum dostluk ve arkadaşlıklar. Arkadaş ve dost canlısı bir insan olarak özellikle fotoğraf çekimleri öncesinde çiftlerimle kurmuş olduğum diyaloglar ve arkadaşlık bağı sayesinde en doğal, en romantik fotoğrafları çekmek çok daha kolay oluyor. Küçük yaşta fotoğraf çekme merakımdan dolayı mahallenin fotoğrafçısına çırak olarak verilerek başlayan o amatör heyecanım, zamanla iyi ve kaliteli fotoğraf tutkusuna dönüştü. Yaklaşık olarak 20 yıla yakın süre macera dolu, onlarca ödül ve ünvanla bugünlerime beni taşıdı. Henüz 21 yaşındayken çektiğim ilk dış mekan düğün çekimi yaşımdan büyük bir cesaret ve fazla sorumluluk gerektirmekteydi. Fotoğraf çekme aşkı ve başarma tutkusu ile çekim yaptığım o günü hiç unutmam.

    İzmir Düğün Fotoğrafçısı olarak neden tercih edilmeliyim ?

    Bu soru için söylenebilecek çok fazla cevap var. Profesyonel ve tam zamanlı düğün fotoğrafçısı olmamın, 20 yıla yakın onlarca kültürden binlerce düğün çekimini tecrübe etmemin yanı sıra en önemlilerinden birisi sanırım fotoğraf çekmeyi çok sevmemle ilgili. Her çiftim için özel, romantik ve eğelenceli sahnelerle dolu fotoğraf çekiminin en büyük sırrı sanıyorum mesleğimi çok sevmem. Düğün fotoğraf çekimi gibi çiftler için stresli bir günde, çiftlerim için özel, romantik veya eğlenceli fotoğraflar çekebilmenin en büyük anahtarı ise doğru iletişim.

    Etkili bir iletişim için çiftlerimin çoğunlukla hikayelerini dinliyorum. İzmir’in en gözde yada en sık kullanılan mekanlarını değil en özel mekanlarını öneriyorum. Düğün öncesi Folkart Tower’s da bulunan ofisimde portfolyom üzerinden onlara güzel bir sunum yapıyorum ve nasıl fotoğraflar istediklerini anlamaya çalışıyorum. Kullanmış olduğum ekipmanlar en son teknoloji ve her koşulda en keskin, en kaliteli fotoğraf sonularını elde etmeme yardımcı oluyor. Düğün fotoğraflarınızı isterseniz deniz kenarı, ister gün batımı, ister doğada veya şehrin sokaklarında olsun sizin için orjinal fikir ve konseptler üreterek eşi, benzeri olmayan düğün fotoğraflarını sizin için yaratabilirim.

    İzmir’de Düğün fotoğrafı paketlerim her bütçe için uygun.

    Düğün hazırlıkları içinde fotoğraf konusuna öncelik veren, düğün fotoğraflarının düğünden geriye kalacak yegane hatıralar olacağını bilen çoğu bilinçli çift; düğün fotoğrafları için kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak için uygun bir bütçe ayırıyor. Aşağıda size vereceğim linkten fiyat talebi talep ettiğiniz durumda size detaylı bir fiyat teklifini anında göndereceğim. Ödediğiniz ücretin karşılığında nerede, nasıl bir hizmet alacağınızı, düğün fotoğraflarınızın standartlarına kadar bir çok bilgiyi size yollayacağım fiyat teklifinde görebileceksiniz.

    Dış mekan yada düğün belgeseli konusunda hazırladığım özel paketlerin yanı sıra isterseniz kendinizde düğün fotoğraf çekimi için paket oluşturabilirsiniz. En özel düğün fotoğraflarını, balayı ve save the date konseptlerini, canlı bir atmosferde, eşsiz niteliklerde, eşsiz fotoğraflarla unutulmaz kılarak hayallerinizi kalite – performans – uygun fiyat üçgeninde gerçekleştirebiliriz. Portfolyomu ziyaret etmek isterseniz tıklayın!

    Paket içeriği, çekim süresi, teslim edilecek ürün detaylarına göre değişen fiyatları öğrenmek için https://teklif.hasanvardar.com.tr/ sayfasını ziyaret edebilir, en özel gününüzü en güzel fotoğraflarla bir ömür hatırlayabilirsiniz.

    En güzel hikayenizi birlikte yazabilmek dileği ile…

    Sevgiler,
    Düğün Fotoğrafçısı Hasan VARDAR

    Yorum Yap

    E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.