Kapat
    MENU

    Opal ve Sabri’nin 2014 yılında Girne, Korineum Oteldeki muhteşem düğün gününü size nasıl anlatsam bilemiyorum. Çünkü, en ince ayrıntısına kadar planlanmış, özenle hazırlanılmış keyifli ve eğlenceli bir düğün günü yaşadık. Opal ve Sabri ile düğün öncesi yaptığımız görüşmelerde, düğün günü hazırlık aşamalarından düğün bitimine kadar bizi yarı yolda bırakmayacak, keyifli ve samimi fotoğraflar çekmemizi sağlayacak, mükemmel bir düğün fotoğrafı çekim programı oluşturduk. Oluşturduğumuz bu program, aslında bir yerde hazırlıkların başlama saatinden nikahın kıyılacağı saate kadar düğün gününün akışının programı oldu.

    Opal kadar Sabri’nin düğün fotoğraflarına çok özenmesi ve değer vermesi, yaptığımız görüşmelerde birbirimize karşı samimi yaklaşımımız, keyifli ve eğlenceli bir düğün günü yaşayacağımızı önceden garantilemişti. Düğün günü, hazırlık aşamalarından itibaren birbirini uzun zamandır tanıyan insanlar gibiydik. Çünkü, en başından beri birbirimizle kurduğumuz iletişim çok güzeldi.

    Düğün gününün, Kıbrıs düğün fotoğrafçısı için bu kadar bol malzeme ile ve keyifli geçmesi kolay bulunabilir bir şey değil. Sevgili Opal ve Sabri’nin fotoğraf isteklerini göz önünde bulundurarak onlarla birlikte yapılabilecek en detaylı ve kapsamlı fotoğraf çekimini düğünden önce yaptık. Düğün günü Opal’in hazırlık odasında saatler ilerledikçe heyecan artıyordu. Sabri’nin hazırlık odasına damat hazırlık fotoğraflarını çekmek için gittiğimde, limitsiz bir eğlence ortamı vardı. Haziran ayının sıcağını göz önünde bulundurduğunuz zaman, düğünler için oldukça zor zamanlar diyebiliriz. Düğün günü havanın bulutlu ve hafif serin olması bize eşsiz düğün fotoğrafları çekmek için inanılmaz bir ışık ve atmosfer sağladı.

    Kıbrıs Düğün Fotoğrafçısı

    Birbirlerini ilk gördükleri o anın fotoğraflarını çektikten sonra, nikah saatine kadar Opal ve Sabri’nin çift fotoğraflarını Korineum’un eşsiz doğal güzelliğini ve kır konseptini kullanarak çektik. Hazırlık aşamasında artan heyecan, nikah öncesi yerini sakinliğe ve neşeli tavırlara bıraktı. Düğünden önce yaptığımız fotoğraf çekim planına bağlı kalarak, tam zamanında nikah çekimini, ardından aile ve arkadaşları ile yapmayı planladığımız fotoğraf çekimlerini yaptık. Düğün eğlencesine geçmeden, kısa bir mola verdik ve gecenin sonuna kadar sürecek, vur patlasın çal oynasın bir düğün eğlencesinde ekibimle birlikte binlerce fotoğraf çektik. Gecenin sonunda çok yorulmuştum ama, enerjisi çok yüksek, fotoğraf çektirmekten keyif alan, eğlenceli bir çiftle çalışmak beni de çok mutlu etti.

    Kıbrıs düğün fotoğrafçısı olarak, işinizi tam ve eksiksiz yapıyorsanız, çiftiniz de size güveniyorsa eğer, düğün etkinliği inanılmaz keyifli ve eğlenceli geçer. Sevgili Opal ve Sabri ile her şey planladığımız gibi gitti ve inanılmaz keyif aldığımız ve eğlendiğimiz bir düğün fotoğrafı çekimi oldu.Düğünden neredeyse iki yıl sonra geçtiğimiz yaz bir araya gelip sevgili Opal ve Sabri trash the dress konseptinde fotoğraf çekimini yapmak benim için ayrı bir keyifti.

    Sevgili Opal ve Sabri’ye ömür boyu mutluklar dilerim.

    Sevgiler,
    Hasan Vardar

    Düğün hazırlıklarınız mı var? Düğün fotoğraflarınız hakkında sormak istediğiniz her konuda iletişim formundan lütfen bana yazın. Sorularınızı yanıtlamayı ve hayal ettiğiniz gibi düğün fotoğraflarınızın olmasına yardımcı olmayı çok isterim.

    En güzel düğün fotoğrafları, sürpriz indirimler ve uygun fiyatlar için hemen Fiyat Teklifi Alın!

    Yazgi Sarikamis

    Opal’cim aynı düğün gecesi gibi fotoğraflar da muhteşem görünüyor! Eline, emegine saglık Hasan Vardar! Ömür boyu mutluluklar dileriz. Sevgiler, Yazgı & Lisani… :))

    Opal Cenkler Güçlü

    Çalışmalarını internetten görüp beğendiğimiz sevgili Hasan Vardar’la düğün fotoğraflarımız için çalıştığımız için çok şanslı ve mutluyuz. Hem düğün günümüzde hem de dış çekimde birlikte çalıştık ve tam olarak hayal ettiğimiz fotoğraflarımız oldu. Enerjisi ve profesyonelliği. ile fotoğraf çekimi sırasında bizi çok rahatlattı. Hayatımızın en özel gününü ölümsüz kılan çalışmaları için Hasan Vardar ve ekibine teşekkür ederiz…

    Yorum Yap

    E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.